image image image
Rewolucja w informatyzacji Twojej firmy Większość właścicieli firm bez dogłębnych rozważań wybiera produkty Microsoftu. Warto jednak wiedzieć, że czasem najlepsze rozwiązania są na wyciągnięcie ręki i to nieodpłatnie.
Zwiększ wydajność i ogranicz koszty Zawsze aktualne oprogramowanie, najnowocześniejszy i wydajny sprzęt, serwis i obsługa techniczna 24h na dobę .

Wszystkie te aspekty sprawią, że Twoja firma będzie bardziej konkurencyjna.
System zdalnej pomocy Online W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej pomocy komputerowej, możesz skorzystać z aplikacji, dzięki której Nasi informatycy są w stanie połączyć się z Twoim komputerem i rozwiązać Twój problem. Pomagamy w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów z obsługą programów, systemów operacyjnych, instalacją i konfiguracją urządzeń peryferyjnych do komputera.

Rewolucja w informatyzacji Twojej firmy

technology

Większość właścicieli firm bez dogłębnych rozważań wybiera produkty Microsoftu. Warto jednak wiedzieć, że czasem najlepsze rozwiązania są na wyciągnięcie ręki i to nieodpłatnie.

Jak zaoszczędzić w firmie dzięki Linuksowi

Dla jednych klientów kluczowe są zagadnienia związane z redukcją kosztów i korzyściami finansowymi, dla innych równie istotne mogą się okazać takie wskaźniki, jak dostępność systemów informatycznych, czas reakcji dostawcy w sytuacjach awaryjnych, satysfakcja pracowników i klientów, czy też możliwość skoncentrowania się na swojej podstawowej działalności biznesowej. Przyjęte miary powinny być adekwatne do biznesowych priorytetów klienta.

Nie musisz już wybierać drogiego oprogramowania lub ukrywać się z piracką kopią.

Wybierz Ubuntu darmowy system operacyjny dla laptopów i komputerów stacjonarnych oraz serwerów

System Ubuntu pochodzi z rodziny Linuksa ale jest łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi.

Usługa wdrożenia wolnego oprogramowania może zwrócić się bardzo szybko poniżej symulacja kosztów:

Szybki kontakt:

Dział obsługi klienta:

  • tel.(22) 266-09-37
  • tel.(22) 266-09-38
  • fax.(22) 266 09 39
  • kom.506 131 049
  • kom.506 131 029
  • biuro (at) mtssystem.pl

kontakt

Teraz Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości